استودیو طراحی و چاپ نهنگ- طراحی و تبلیغات و سئو سایت

استودیو طراحی گرافیک نهنگ

استودیو طراحی گرافیک نهنگ ، با بهره‌گیری از گـروه طــراحـان گرافیک خلاق، متخصص و دانشگاهی با استراتژی هویت دیداری و ارائه راهکارهایی دانش محور سعی در ایجاد تمایز برای شما در شلـوغی کسب و کارها دارد. ما با اتکاء به دانــش و تجـربه در مـورد رقبای شمــــا مطـالعه کرده و سعی داریم شخصیت و هویت برند شما را به خوبی درک کنیم، برای ایجاد ارتباط شما با مخاطبانتان از یک راه حل خلاقانه جدید استفاده می‌کنیم، بعد از شناخت هویت، مهمترین کار به تصویر کشیدن آن در قالب هنر گرافیک است، یافتن راه حل در تمام پروژه‌های طراحی گرافیک چالش جالبی برای ما است، بنابراین همیشه آماده‌ایم تا بهترین را به تصویر بکشیم. برای خلق یک هویت متمایز با سال‌ها تجربه در کنار شما هستیم تا بهتر دیده شوید.

ما برای پیشرفت کسب‌وکار شما

راه‌حل‌های طراحی ارائــه می‌دهیم.

ما در زمینه‌های طراحی هویت بصری، طراحی رابط و تجربه کاربری (UI/UX)، طراحی وبسایت، تولید و مدیریت محتوا، سئو و چاپ فعالیت می‌کنیم. همواره بر این باوریم که تنها با اشتیاق، عشق و تعهد یک طراحی فوق العاده و حرفه ای شکل می‌گیرد.

 

ما یک همراه استراتژیک برای برند شما هستیم

و فعالیت مان متمرکز بر بهتر دیده شدن بیشتر شناخته شدن و تعامل قوی تر برند شماست.

برای کسب‌و‌کارهای دنیای امروز، متمایز بودن و متفاوت بودن آن هم به شکلی صحیح، کار بسیار سختی است. ما را در این سختی ها کنار خود دارید.

 

چشم انداز ما

دستیابی به جایگاهی معتبر در ذهن مخاطبان و تبدیل شدن به نامی معتمد در قلب آنان...

تعهد به کار

تعهد در کار تیمی، همیشه بهترین نتیجه‌‌ها را در پی دارد و یکی از رموز موفقیت گروه‌ها و تیم‌ها، تعهد در کار است.

صداقت در عمل 
صداقت با مشتری، یکی از پیش‌نیازهای حرفه‌ای ماست. هر نکته‌ای که در مسیر همکاری ما با شما وجود داشته باشد را صادقانه با شما درمیان می‌گذاریم تا پروژه‌ها در فضایی صمیمی به نتیجه برسند. 
مسئولیت‌پذیری
مسئولیت‌ها، مختصصانی نیاز دارند که آن‌ها را به نحو احسن انجام دهند. هر مسئولیتی که بر عهده‌ی ما باشد توسط نیرویی متخصص انجام می‌شود.
ایده‌ها برای چالش‌ها 
برخلاف آژانس‌های بزرگ، سربار ما کم است، بنابراین شما برای طراحی عالی هزینه می‌کنید و نه قبض آبی ما!
_

آن ها که مارا انتخاب کردند