آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سؤالات زیر را بخوانید و اگر پاسخی را پیدا نکردید، لطفا سوال خود را مطرح کنید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات

ارسالی کاربران

شما می توانید از طرق مختلف سوالات خود را مطرح نموده و در کمترین زمان پاسخ خود را دریافت نمایید.

در استودیو نهنگ چه خدماتی ارائه می شود؟

در مجموعه نهنگ، خدمات به چند بخش تقسیم می شود: استودیو گرافیک و چاپ، استودیو عکاس و فیلمبرداری و استودیو طراحی و سئو وب سایت

چرا باید لوگو داشته باشیم؟

اگر نمی خواهید مخاطب یا مشتری شما را به یاد بیاورد، اگر نیاز به یک رابط میان خود و مشتری ندارید، اگر می خواهید مثل هزار سال پیش مدام کنار کوچه و بازار داد بزنید و بگویید دارید چه چیزی می فروشید، بله اصلا شما نیاز به لوگو ندارید.

اهمیت طراحی لوگو اختصاصی در سازمان چقدر است؟

طراحی لوگو و تایپوگرافی به عنوان دو موضوع جداگانه و در عین حال مرتبط باهم قابل بررسی هستند. در حوزه‌ی خدمات طراحی لوگو برند و خدمات طراحی لوگو اسم خلاقیت همیشه حرف اول را می‌زند. استفاده‌ی طراحان گرافیک از تایپوگرافی در خدمات طراحی لوگو برند یک نوآوری جدید و خلاق به حساب می آید.

چرا باید سایت داشته باشیم؟

در این عصر اگر می‌خواهید که معرف خود و برندتان به دیگران باشید یکی از مهم‌ترین اقداماتی که باید انجام دهید طراحی یک وب‌ سایت حرفه‌ای و هدفمند است. شما از طریق این وب‌ سایت می‌توانید با دادن دسترسی 24 ساعته به مخاطبین تان به فروش هرچه بیشتر خدمات و محصولات تان کمک کنید.

عکس تبلیغاتی به چه صورت باید باشد؟

عکس های تبلیغاتی برای اینکه بتواند به صورت شفاف و خلاصه پیام را به مخاطبان خود انتقال دهند معمولا بدون سایه و پیش زمینه می باشند. در اینگونه تصاویر هدف اصلی تمرکز بر محصول یا خدمات مورد نظر است. در عکاسی تبلیغاتی ترکیب رنگ ها اهمیت زیادی دارد. این نوع عکاسی با هدف ایجاد تصاویر چشم گیر و جذاب به دنبال ترغیب هرچه بیشتر مخاطب برای خرید یک محصول یا استفاده از خدمات است.

از ما پرسید

هر سوالی که دارید