_

خدمات طراحی

طراحی کارت ویزیت شرکتی و فردی توسط استودیو طراحی، چاپ و تبلیغات نهنگ

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت
طراحی کارت ویزیت شرکتی و فردی توسط استودیو طراحی، چاپ و تبلیغات نهنگ در با بهترین کیفیت و کمترین قیمت و در سریعترین زمان ممکن توسط استودیو نهنگ صورت می‌پذیرد.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی ست اداری شرکتی و سازمانی شامل سربرگ، ماگ، لیوان، نامه، پاکت نامه، کارت ویزیت، بروشور

طراحی ست اداری

ست اداری
طراحی ست اداری شیک و تر و تمیز می‌تواند به برندینگ شما و فروش ما تاثیر زیادی بگذارد.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی لوگو و هویت بصری شرکت و برند توسط استودیو طراحی، چاپ و تبلیغات نهنگ

طراحی لوگو

لوگو
طراحی لوگو و هویت بصری شرکت و برند توسط استودیو طراحی، چاپ و تبلیغات نهنگ از جمله خدمات نهنگ است.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

 صفحه آرایی کتاب و مجله

صفحه آرایی
ممکن است تصور کنید جلد کتاب تنها چیزی است که توجه افراد را به خود جلب می‌کند. اما جلد یک کتاب، تمام آن چیزی نیست که باید به آن اکتفا کنیم و نیاز است تا به زیبایی صفحات داخلی کتاب نیز توجه شود. به همین علت، طراحی و صفحه آرایی کتاب در کنار جلد، یک عنصر بسیار مهم تلقی می‌شود.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی کاتالوگ تبلیغاتی محصول و شرکت توسط استودیو طراحی، چاپ و تبلیغات نهنگ

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ و بوکلت
طراحی کاتالوگ تبلیغاتی محصول و شرکت توسط استودیو طراحی، چاپ و تبلیغات نهنگ از جمله خدمات ارزنده استودیو نهنگ است.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی بروشور تبلیغاتی شرکت توسط استودیو طراحی، چاپ و تبلیغات نهنگ

طراحی بروشور

بروشور
طراحی بروشور تبلیغاتی شرکت توسط استودیو طراحی، چاپ و تبلیغات نهنگ از جملات خدمات استودیو نهنگ است
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی بسته بندی و لیبل محصول

بسته بندی محصول
از آن جایی که کالا درون یک پوشش سربسته قرار می‌گیرد، بسته‌بندی‌ها به ویژه بسته بندی داروها نیازمند برچسبی هستند که بر روی آن اطلاعات مرتبط به کالا چاپ شود و بر روی پوشش بسته‌بندی چسبانده شود
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی غرفه و سازه های نمایشگاهی

سازه های نمایشگاهی
طراحی، ساخت و اجرای سازه های نمایشگاهی از دیگر فعالیت های گروه تبلیغاتی ما است. طراحی سازه نمایشگاهی خلاقانه، کیفیت بالا و استفاده از یک تیم بسیار ماهر در ساخت سازه، توجه ها را در نمایشگاه های بین المللی به خود جلب می کند و رشد قابل توجهی را ازدیده شدن برای شما به ارمغان می آورد.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی پوسترهای مناسبتی، جشنوراه، نمایشگاه، دوره آموزشی، کنسرت، رویداد

طراحی پوستر

پوستر
طراحی انواع پوسترهای مناسبتی، جشنوراه، نمایشگاه، دوره آموزشی، کنسرت، رویداد فرهنگی با کمترین قیمت و بهترین کیفیت در سریع‌ترین زمان توسط استودیو طراحی، چاپ و تبلیغات نهنگ صورت می‌پذیرد.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی تقویم و سررسید

تقویم و سررسید
با وجود آنکه تلفن‌های همراه و تبلت‌ها تمام امکانات لازم از جمله تاریخ و تقویم را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، همچنان بسیاری از افراد ترجیه می‌دهند از تقویم‌های کاغذی استفاده کنند. علاوه بر این استفاده از سررسیدهای شیک و امروزی می‌تواند وجهه و کلاس کاری کارمندان و مدیران را افزایش دهد.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی ساک دستی

ساک دستی
طراحی ساک دستی، یکی از ابزارهایی است که می‌تواند در تبلیغ برند یا کسب و کار شما تاثیرات چشم‌گیری ایجاد کند. به همین منظور نیاز است تا این نوع طراحی مانند دیگر طراحی‌ تبلیغات، حرفه‌ای انجام شود. اغلب شرکت‌ها و فروشگاه‌ها هنگام چاپ ساک دستی، لوگو خود را بر روی ساک‌ دستی چاپ می‌نمایند و محصولی که مشتری از آن‌ها خریداری کرده را داخل آن قرار می‌دهند.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی گواهینامه

گواهینامه
یکی از دلایل مهم برای طراحی گواهینامه، جذب بیشتر افراد برای شرکت در دوره‌ها است و باعث افزایش اعتبار مجموعه ارائه‌دهنده آن می‌شود. علاوه‌براین، برخی از نمونه طراحی گواهینامه مانند گواهینامه اعطای نمایندگی و گواهینامه کسب و کار جز اسناد قانونی محسوب می‌شوند.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی قالب اینستاگرام

قالب اینستاگرام
ساخت قالب اینستاگرام به راحتی می‌تواند باعث زیبایی و حس اعتماد کاربران به صفحه شما شود. وابسته به آن که قرار است پیج شما چه کارکردی داشته باشد، نحوه طراحی قالب اینستاگرام متفاوت انجام می‌شود.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی بنر سایت

بنر سایت
طراحی بنر سایت یکی از پرکاربردترین اشکال طراحی است که در دنیای آنلاین امروزی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در ابعاد و اندازه‌های مختلف وجود دارد. هنگام مشاهده سایت‌های مختلف با بنرهای تبلیغاتی مختلفی مواجه شده‌اید که یک کسب و کار را معرفی می‌کنند.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی اینفوگرافیک

اینفوگرافیک
یکی از محبوب‌ترین، سریع‌ترین و البته تاثیرگذارترین روش‌ها برای جلب توجه مخاطب، طراحی اینفوگرافیک است. اینفوگرافیک نوعی محتوای تصویری است که با استفاده از آن می‌توانید اطلاعات گوناگون در زمینه‌های مختلف را به زبانی ساده و در ترکیب با تصاویر و آیکون‌های جذاب و گویا به مخاطبان خود ارائه دهید.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی رابط کاربری UI/UX

رابط کاربری
اولین قدم در ساخت وبسایت، طراحی رابط کاربری است؛ منظور از رابط کاربری، شکل ظاهری سایت، عناصر موجود در هر صفحه و شکل ارتباط صفحات با یک‌دیگر است.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

تصویر سازی

تصویر سازی
تصویر سازی (Illustration) را می‌توان نوعی چینش المان‌های بصری در یک متن، رسانه یا هر محل دیگری در نظر گرفت. هدف از تصویر سازی ارائه یک معنا و مفهوم در قالب تصاویر است. به نوعی می‌توان گفت که تصویر سازی با متن درگیر است.
ثبت سفارش از طریق واتساپ

طراحی کاراکتر 

کاراکتر
طراحی کارکتر به فرآیند طراحی و ساخت یک شخصیت گفته می‌شود که قرار است به معرفی برند بپردازد. مسکات یک شخصیت طراحی شده است که به معرفی برند می‌پردازد و همه شرکت‌ها می‌توانند از این طراحی برای بازاریابی قوی بهره‌مند شوند.
ثبت سفارش از طریق واتساپ
_

دیگر خدمات

طراحی گرافیک

Graphic Design

طراحی وبسایت

Web Design

چاپ و تبلیغات

Print Service

عکاسی

Photography